Hallitus 2013

Sidosryhmävastaava (TAMY, SOOL jne.): Harri Suhonen (harri.suhonen (at) uta.fi)

Sidosryhmävastaava (TAMY, SOOL jne.): Harri Suhonen (harri.suhonen (at) uta.fi)

Puheenjohtaja: olli Ryynänen (Olli.ryynanen (at) uta.fi)

Puheenjohtaja: Olli Ryynänen (Olli.ryynanen (at) uta.fi)

Sihteeri Johanna Kela (johanna.kela(at)uta.fi)

Sihteeri, turvallisuus- ja tasa-arvovastaava Johanna Kela (johanna.kela(at)uta.fi)

Varapuheenjohtaja Jenni Värrälä (jenni.varrala(at)uta.fi)

Varapuheenjohtaja, tapahtumavastaava Jenni Värrälä (jenni.varrala(at)uta.fi)

Viestintävastaava Ida Häkkinen (ida.hakkinen(at)uta.fi)

Viestintävastaava Ida Häkkinen (ida.hakkinen(at)uta.fi)

Tapahtumavastaava: Helmi Sallinen (helmi.sallinen (at) uta.fi)

Tapahtumavastaava: Helmi Sallinen (helmi.sallinen (at) uta.fi)

Taloudenhoitaja Angelika Myllylä (angelika.myllyla(at)uta.fi)

Taloudenhoitaja Angelika Myllylä (angelika.myllyla(at)uta.fi)

Liikunta- ja vapaa-aikavastaava: Lauri Tolonen (lauri.tolonen (at) uta.fi)

Liikunta- ja vapaa-aikavastaava: Lauri Tolonen (lauri.tolonen (at) uta.fi)

Hyvinvointivastaava: Maija Reinikainen (sosiaalipolitiikka) (maija.reinikainen (at) uta.fi)

Hyvinvointivastaava: Maija Reinikainen (sosiaalipolitiikka) (maija.reinikainen (at) uta.fi)

Koulutus- ja hyvinvointivastaava: Mikko Joska (koulutuspolitiikka) (mikko.joska (at) uta.fi)

Koulutus- ja hyvinvointivastaava: Mikko Joska (koulutuspolitiikka) (mikko.joska (at) uta.fi)

Tutorvastaava: Sampo Yli-Panula (sampo.yli-panula (at) uta.fi)

Tutorvastaava: Sampo Yli-Panula (sampo.yli-panula (at) uta.fi)

Tutorvastaava: Topias Kareinen (topias.kareinen (at) uta.fi)

Tutorvastaava: Topias Kareinen (topias.kareinen (at) uta.fi)